Luggmatta Venture Home TowaNougat, 160x230 cm
2 159 kr
1 219 krSpara 44 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Nougat
Mått:
160x230 cm

Towa
Nougat, 160x230 cm
1 219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Towa från Venture Home. Ett handvävt hantverk som passar utmärkt i både klassiska och moderna hem. Ger hemmet en härlig atmosfär. Tillverkad i polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Towa från Venture Home. Ett handvävt hantverk som passar utmärkt i både klassiska och moderna hem. Ger hemmet en härlig atmosfär. Tillverkad i polyestertyg.
Tvättråd
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Endast fläckborttagning med mild rengöringsmedel eller diskmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15716-557 |
| Färg | Nougat |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester/Canvas |
| Typ | Tuftad matta |
| Serie | Towa |
| Mått | 160x230 cm |
| Tjocklek | 1 cm |
| Stil | Modern |
| Kvalitet | Handvävd |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118416372 |
















