Luggmatta Venture Home Vince
fr.450 kr
Se priset!
Välj variant

Vince
450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Venice från Venture Home är en ljus och fräsch inredningsdetalj med läckra detaljer och trendigt linjerat mönster. Den här benvita mattan har ett linjerat mönster i den låga luggen som ger liv och rörelse till blickfånget.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Venice från Venture Home är en ljus och fräsch inredningsdetalj med läckra detaljer och trendigt linjerat mönster. Den här benvita mattan har ett linjerat mönster i den låga luggen som ger liv och rörelse till blickfånget.
Att placera en långsmal matta i hallen eller framför sängen ger ett enkelt, stilrent lyft till hela inredningen. Den här trendsäkra mattan från serien Vince har ett dekorativt, abstrakt mönster i den täta luggen som bidrar till ett modernt blickfång. Det mjuka materialet och den krämvita kulören ger en värme till atmosfären i rummet och passar bra ihop med övrig inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 200, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Luggmatta |
| Serie | Vince |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x290, 240x340, 80x200 cm |
| Tjocklek | 2, 1,6, 2,4 cm |
