Orientalisk matta D-sign Ckoworth
fr.2 698 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från D-sign med orientalisk design. Denna matta skapar en exotisk stil i alla rum. Harmoniska färger och kontraster skapar en förstklassig känsla i ditt hem.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign med orientalisk design. Denna matta skapar en exotisk stil i alla rum. Harmoniska färger och kontraster skapar en förstklassig känsla i ditt hem.
Den intensiva färgläggningen och den eleganta, orientaliska designen gör att mattan snabbt blir ett blickfång. Du kan återupptäcka det spännande mönstret varje dag och njuta av den nyskapade miljön till fullo. Tack vare det slitstarka och lättskötta materialet kan mattan också användas i hallen eller entréområdet, utan att förlora sin attraktivitet. Slitning av fibrerna förhindras med hjälp av en sidokedja.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Röd |
| Bredd | 140, 160 cm |
| Längd | 200, 230 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Orientalisk matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,1 cm |
| Mått | 200x140, 230x160 cm |
