Orientalisk Matta KM Carpets Casablanca Kashan
Rek. pris 759 kr
fr.699 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Casablanca Kashan från KM Carpets är en matta med orientaliskt mönster i 100% viskos.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Antracit, Blå, Röd, Silver |
| Bredd | 130, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 190, 230, 300, 330 cm |
| Material | Viskos |
| Typ | Orientalisk matta |
| Serie | Casablanca |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Mått | 130x190, 160x230, 200x300, 240x330 cm |

