Plastmatta Horredsmattan Wasp
fr.434 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plastmatta Wasp från Horredsmattan är en snygg matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Denna matta är maskintvättbar och vändbar.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Wasp från Horredsmattan är en snygg matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Denna matta är maskintvättbar och vändbar.
Tvättråd: 30 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Orange, Rosa |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 70, 140, 210, 280 cm |
| Material | PVC/Polyester |
| Typ | Plastmatta |
| Serie | Wasp |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 70x140, 70x210, 70x280, 70x70 cm |
