Ryamatta D-sign Royal Endhex
fr.1 595 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ryamatta D-sign Royal Endhex är en färgstark matta med lång lugg. Denna matta är ett blickfång i varje rum. Den spännande, men ändå enkla designen, gör att mattan lätt kan integreras i befintlig inredning. Den behagligt mjuk känslan under dina fötter hjälper särskilt under kalla dagar eller i rum med kalla golv.
Varumärke
D-signBeskrivning
Ryamatta D-sign Royal Endhex är en färgstark matta med lång lugg. Denna matta är ett blickfång i varje rum. Den spännande, men ändå enkla designen, gör att mattan lätt kan integreras i befintlig inredning. Den behagligt mjuk känslan under dina fötter hjälper särskilt under kalla dagar eller i rum med kalla golv.
Övrigt
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute
- Material lugg: 100% polyester
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute
- Material lugg: 100% polyester
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Blå/Grön, Violett |
| Bredd | 80, 160 cm |
| Längd | 150, 230 cm |
| Material | Jute/Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Royal |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 2,5 cm |
| Vikt | 4, 11 kg |
| Mått | 160x230, 80x150 cm |
