Ryamatta InHouse Group Ross
fr.1 269 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ross
1 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ross är en matta med mjuk och len lugg i syntetmaterial av fin kvalitét. Baksidan är i filt vilket gör att mattan känns lätt och smidig samtidigt som den ligger slätt och snyggt på golvet. Mattan har en stilrent enfärgad design och luggen har en fin lyster.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Ross är en matta med mjuk och len lugg i syntetmaterial av fin kvalitét. Baksidan är i filt vilket gör att mattan känns lätt och smidig samtidigt som den ligger slätt och snyggt på golvet. Mattan har en stilrent enfärgad design och luggen har en fin lyster.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 119730I |
| Färg | Beige, Brun, Grå, Vit |
| Bredd | 135, 160, 200 cm |
| Längd | 190, 230, 290 cm |
| Material | Polypropylene |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Ross |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 135x190, 160x230, 200x290 cm |
