Ryamatta Svanefors Maddox
fr.340 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Maddox
340 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Maddox är en tunn garnmatta i bomull med tuftat mönster i relief. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Maddox är en tunn garnmatta i bomull med tuftat mönster i relief. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Gråsvart, Nougat, Offwhite |
| Bredd | 60, 70 cm |
| Längd | 90, 140, 240 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Maddox |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 1,4, 0,59, 2,38 kg |
| Mått | 140x70, 240x70, 90x60 cm |
