Ryamatta Venture Home MilosGrå, 160x230 cm
1 692 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grå
Mått:
160x230 cm

Milos
Grå, 160x230 cm
1 692 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillverkad av micropolyester, erbjuder Milos en underbar känsla under dina fötter. Det mjuka och behagliga materialet ger en lyxig komfort samtidigt som det är slitstarkt nog för att klara av dagligt bruk. Dess lättskötta egenskaper gör att du kan njuta av mattans skönhet utan att behöva oroa dig för att den blir smutsig eller sliten.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Tillverkad av micropolyester, erbjuder Milos en underbar känsla under dina fötter. Det mjuka och behagliga materialet ger en lyxig komfort samtidigt som det är slitstarkt nog för att klara av dagligt bruk. Dess lättskötta egenskaper gör att du kan njuta av mattans skönhet utan att behöva oroa dig för att den blir smutsig eller sliten.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20005-110 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Milos |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230 cm |
| EAN-nr | 7340220801807 |



