Ryamatta Venture Home Nikita
fr.1 431 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Nikita
1 431 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den rektangulära formen gör att Nikita enkelt kan anpassas till olika rum och stilar. Den fungerar utmärkt som en neutral bas för att framhäva dina möbler och dekorativa föremål. Skapa ett harmoniskt och stilrent hem med mattan Nikita. Dess eleganta design, generösa storlek och bekväma känsla kommer att ge dig en fräsch och inbjudande atmosfär i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mörkbrun, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Nikita |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x290 cm |
