Ryamatta Venture Home Patrik
fr.1 800 kr
Se priset!
Välj variant

Patrik
1 800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mattan Patrik erbjuder en perfekt inramning för ditt rum och skapar en elegant och välkomnande atmosfär. Den rektangulära formen och de imponerande måtten gör att denna matta passar perfekt oavsett om du vill skapa en harmonisk känsla i sovrummet, en lyxig atmosfär i ditt vardagsrum eller en välkomnande känsla i din hall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mattan Patrik erbjuder en perfekt inramning för ditt rum och skapar en elegant och välkomnande atmosfär. Den rektangulära formen och de imponerande måtten gör att denna matta passar perfekt oavsett om du vill skapa en harmonisk känsla i sovrummet, en lyxig atmosfär i ditt vardagsrum eller en välkomnande känsla i din hall.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Ryamatta |
| Serie | Patrik |
| Tjocklek | 3,5 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x290 cm |
