Ullmatta Venture Home LokeBeige/Vit, 250x350 cm
3 500 kr
3 150 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Mått:
250x350 cm

Loke
Beige/Vit, 250x350 cm
3 150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här stilrena, rektangulära mattan från serien Loke är i slitstark ull- och bomullsmix som står sig över tid.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den här stilrena, rektangulära mattan från serien Loke är i slitstark ull- och bomullsmix som står sig över tid.
Mattan har dekorativa fransar längs kanten och är lätt att kombinera med andra inredningsdetaljer tack vare sin jordnära kulör. Den är vävd i olika tekniker som ger ett snyggt mönster och läcker struktur till mattans lugg. Passar lika fint i vardagsrummet som sovrummet. Tips, använd gärna ett halkskydd under så att mattan stannar på sin plats.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16052-101 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 250 cm |
| Längd | 350 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Ullmatta |
| Serie | Loke |
| Mått | 250x350 cm |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,9 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206969361 |




