Ullmatta Venture Home VincentStorlek: 250x350 cm
8 199 kr
6 559 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Mått:
250x350 cm

Vincent
Storlek: 250x350 cm
6 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Abstrakt och iögonfallande - En matta med alla rätt helt enkelt.
Den här mixade ullmattan från serien Vincent har en fyllig känsla med sin varierande lugg och täthet som ger ett sofistikerat intryck till rummet. De olika vävteknikerna bidrar till läckra strukturer och ger extra dimensioner till blickfånget. Mönstret är abstrakt i jordnära kulörer av vitt, beige och brunt som enkelt passar in i de flesta hem. Placera under soffgruppen eller i sovrummet och värm fötterna på en trendsäker matta som ombonar rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16087-104 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 250 cm |
| Längd | 350 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Ullmatta |
| Serie | Vincent |
| Mått | 250x350 cm |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206969064 |






