Wiltonmatta D-sign Asti Mörkgrå/Grå
fr.429 kr
Välj variant

Asti Mörkgrå/Grå
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta D-sign Asti Mörkgrå/Grå är en snygg matta med ett vackert mönster med fyrkanter i olika former.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Asti Mörkgrå/Grå är en snygg matta med ett vackert mönster med fyrkanter i olika former.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 120, 170, 230, 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Asti |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |
| Mått | 120x170, 160x230, 200x300, 80x120 cm |



