Wiltonmatta D-sign Bridter HoeViolett, Mått: 140x200 cm
3 155 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta D-sign Bridter Hoe är en matta med optiskt 3D-mönster och djup lugg. Det utmärkande kännetecknet för denna matta är mönstret som ger en optisk 3d-effekt vilket resulterar i en subtil randig look hos den i övrigt enfärgade mattan.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Bridter Hoe är en matta med optiskt 3D-mönster och djup lugg. Det utmärkande kännetecknet för denna matta är mönstret som ger en optisk 3d-effekt vilket resulterar i en subtil randig look hos den i övrigt enfärgade mattan.
Den vackra lystern hos mattans garn garanterar ett subtilt lyxigt skimmer vilket gör att mattan passar lika bra i det moderna såväl som i det traditionella hemmet. Mattan är tillverkad i polyestermaterial med en baksida i jute vilket gör mattan mycket slitstark och lättstädad.
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute
- Material lugg: 100% polyester
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute
- Material lugg: 100% polyester
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 53612680 |
| Färg | Violett |
| Bredd | 140 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Bridter |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3 cm |
| Vikt | 6 kg |
| Mått | 140x200 cm |
| EAN-nr | 7350115031288 |

