Wiltonmatta D-sign Dockgo Ser Violett/OrangeMått: 120x170 cm
2 245 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta D-sign Dockgo Ser Violett/Orange är en varm matta i nylon. Mattan har ett elegant mönster och harmoniska färgkombinationer som pryder varje hem. Mattan består av nylon vilket gör den mycket lätt att sköta och lätt att rengöra. På baksidan är mattan förstärkt med slitstark latex. Mattan kan också placeras i rum med golvvärme.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Dockgo Ser Violett/Orange är en varm matta i nylon. Mattan har ett elegant mönster och harmoniska färgkombinationer som pryder varje hem. Mattan består av nylon vilket gör den mycket lätt att sköta och lätt att rengöra. På baksidan är mattan förstärkt med slitstark latex. Mattan kan också placeras i rum med golvvärme.
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskintillverkad
- Material baksida: 100% latex
- Material lugg: 100% nylon
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskintillverkad
- Material baksida: 100% latex
- Material lugg: 100% nylon
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 54079886 |
| Färg | Violett/Orange |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Nylon |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Dockgo |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,9 cm |
| Vikt | 5 kg |
| Mått | 120x170 cm |
| EAN-nr | 7350115036429 |

