Wiltonmatta D-sign Hitmid
fr.4 145 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från D-sign gjord av naturmaterial. Den enkla färgen kan integreras sömlöst i ditt hem och bildar en harmonisk helhetsbild.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign gjord av naturmaterial. Den enkla färgen kan integreras sömlöst i ditt hem och bildar en harmonisk helhetsbild.
Mattans subtila design är elegant och tidlös. Skapa en levande atmosfär med denna mysiga matta och njut av den varma känslan under fötterna. Förutom sina värmande egenskaper är mattan också extremt robust och lättskött. En annan höjdpunkt på denna matta är bomullsryggen med grafisk design.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Viskos (Bambufiber)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Viskos (Bambufiber)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Elfenben, Grå |
| Bredd | 80, 160 cm |
| Längd | 150, 230 cm |
| Material | Viskos |
| Typ | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Mått | 150x80, 230x160 cm |
