Wiltonmatta D-sign Merda Zewy Creme/TaupeMått: 240x300 cm
9 196 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta D-sign Merda Zewy Creme/Taupe är en lättskött vintage-matta. Denna matta kombinerar extravaganta mönster och diskreta färger.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Merda Zewy Creme/Taupe är en lättskött vintage-matta. Denna matta kombinerar extravaganta mönster och diskreta färger.
Övrigt
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute, polypropylen, bomull
- Material lugg: 100% polypropen/polyesterblandning
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material baksida: Jute, polypropylen, bomull
- Material lugg: 100% polypropen/polyesterblandning
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 54379670 |
| Färg | Creme/Brun |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 300 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Merda |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,7 cm |
| Vikt | 19 kg |
| Mått | 240x300 cm |
| EAN-nr | 7350115032650 |

