Wiltonmatta D-sign Skeardpat Ryti Vit/Antracit
1 845 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
D-signBeskrivning
Wiltonmatta D-sign Skeardpat Ryti Vit/Antracit 120x160 cm.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48665253 |
| Färg | Vit/Antracit |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 2 cm |
| Mått | 160x120 cm |
| EAN-nr | 7350115030236 |


