Wiltonmatta D-sign Stanfax Drsy
1 795 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta D-sign Stanfax Drsy Grå 70x140 cm är en matta i attraktiv design. Denna matta är modern, mjuk och mysig. Det lättskötta akrylmaterialet gör mattan slitstark. Den handtuftade luggen är förstärkt med en baksida i polyester-bomullsblandning.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta D-sign Stanfax Drsy Grå 70x140 cm är en matta i attraktiv design. Denna matta är modern, mjuk och mysig. Det lättskötta akrylmaterialet gör mattan slitstark. Den handtuftade luggen är förstärkt med en baksida i polyester-bomullsblandning.
Övrigt
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material baksida: 60% polyester och 40% bomull
- Material lugg: 100% akryl
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material baksida: 60% polyester och 40% bomull
- Material lugg: 100% akryl
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 51456940 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 140 cm |
| Material | Akryl/Bomull/Polyester |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Stanfax |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Vikt | 2 kg |
| Mått | 70x140 cm |
| EAN-nr | 7350115033053 |

