Wiltonmatta InHouse Group Treviso
fr.3 595 kr
Välj variant

Treviso
3 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Wiltonmatta InHouse Group Treviso är en klassisk wiltonmatta av mycket hög kvalité. Mattan tillverkas i Belgien. Eftersom mattan är så tät och i syntetmaterial är den mycket lätt att dammsuga och sköta. InHouse Group Group skapar heminredning i olika färger och stilar för klassiska och moderna hem.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Wiltonmatta InHouse Group Treviso är en klassisk wiltonmatta av mycket hög kvalité. Mattan tillverkas i Belgien. Eftersom mattan är så tät och i syntetmaterial är den mycket lätt att dammsuga och sköta. InHouse Group Group skapar heminredning i olika färger och stilar för klassiska och moderna hem.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 117302I |
| Färg | Röd |
| Bredd | 133, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 195, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Wiltonmatta |
| Serie | Treviso |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 15 mm |
| Mått | 133x195, 160x230, 200x290, 240x340 cm |
