Wiltonmatta KM Carpets Ciril Concrete
Rek. pris 1 699 kr
fr.1 221 kr
Se priset!
Välj variant

Ciril Concrete
1 221 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Ciril Concrete är en wiltonmatta från KM Carpets i marmorliknande mönster.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Recensioner
Stefan KVerifierad köpare
för 1 år sedanVi tycker att mattan är snygg, samt att vi redan har mattor i källaren av det här märket och modellen. Allra helst hade vi önskat en rund matta i stl 240 diameter men de har slutat tillverkas.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Guld, Natur, Silver |
| Bredd | 140, 160, 200, 240 cm |
| Längd | 190, 230, 290, 340 cm |
| Material | Polypropylen/Polyester |
| Produkttyp | Wiltonmatta |
| Serie | Ciril |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 140x190, 160x230, 200x290, 240x340 cm |

