Kuddfodral Svanefors MajkenRöd
Rek. pris 199 kr
109 kr
74 krSpara 32 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Röd

Majken
Röd
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kuddfodral med garnfärgat randigt mönster i en kraftigare bomullsväv, med dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Kuddfodral med garnfärgat randigt mönster i en kraftigare bomullsväv, med dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1368-47-004 |
| Färg | Röd |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Kuddfodral |
| Serie | Majken |
| Höjd | 500 mm |
| Mått | 50x50 cm |
| Vikt | 0,175 kg |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7332623412476 |


