Kuddfodral Svanefors MaryGråsvart
Rek. pris 199 kr
159 kr
100 krSpara 37 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Gråsvart

Mary
Gråsvart
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kuddfodral i bomull med garnfärgade rutor och overlockade kanter, dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Kuddfodral i bomull med garnfärgade rutor och overlockade kanter, dragkedja i nederkant. Innerkudde köpes separat. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1369-47-099 |
| Färg | Gråsvart |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Kuddfodral |
| Serie | Mary |
| Höjd | 450 mm |
| Mått | 45x45 cm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7332623413459 |

