Dubbelsäng Bedly Dinard160x200, Svart
2 999 kr

Dinard
160x200, Svart
2 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelsäng Dinard från Bedly. Det finns många funktioner som gör denna säng det perfekta stället för att vila och sova. Ovanlig design, optimal komfort med ett romantiskt och charmigt utseende. Stabil, integrerad ribbotten gör att sängen är ännu mer hållbar och det är extremt bekväm att ligga i den.
Varumärke
BedlyBeskrivning
Dubbelsäng Dinard från Bedly. Det finns många funktioner som gör denna säng det perfekta stället för att vila och sova. Ovanlig design, optimal komfort med ett romantiskt och charmigt utseende. Stabil, integrerad ribbotten gör att sängen är ännu mer hållbar och det är extremt bekväm att ligga i den.
Produktfördelar
- Extremt bekväm
- Robust ram
- Precist utförande
- Klassisk design
- Tillverkad med omsorg och precision
Specifikationer
- Material: Metall
- Vikt: 32 kg
- Vikt kapacitet: 250 kg
- Benhöjd: 33 cm
- Extremt bekväm
- Robust ram
- Precist utförande
- Klassisk design
- Tillverkad med omsorg och precision
Specifikationer
- Material: Metall
- Vikt: 32 kg
- Vikt kapacitet: 250 kg
- Benhöjd: 33 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bedly |
| Art.Nr. | 1012062 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 167 cm |
| Höjd | 118 cm |
| Längd | 208 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Dubbelsäng |
| Serie | Dinard |
| Bäddmått | 160x200 cm |
| Garanti | 5 år |
| Bäddmadrass ingår | Nej |
| Max Belastning | 250 Kg |
| EAN-nr | 4251682216487 |





