Kontinentalsäng Drömvik Celine Latex 180x200 med Sänggavel
Rek. pris 27 999 kr
fr.13 961 kr
Välj variant

Celine Latex 180x200 med Sänggavel
13 961 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sängpaket Celine från Drömvik. Kontinentalsängen Celine är klädd i exklusivt sammetstyg vilket bidrar till en lyxig och ombonad känsla i ditt sovrum. Ett komplett sängpaket som består av både säng och sänggavel.
Varumärke
DrömvikBeskrivning
Sängpaket Celine från Drömvik. Kontinentalsängen Celine är klädd i exklusivt sammetstyg vilket bidrar till en lyxig och ombonad känsla i ditt sovrum. Ett komplett sängpaket som består av både säng och sänggavel.
Egenskaper
| Varumärke | Drömvik |
| Färg | Beige, Grå, Svart |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Ben | Brun, Stål, Svarta träben, Trä |
| Produkttyp | Komplett sängpaket, Kontinentalsäng |
| Serie | Celine |
| Bäddmått | 180x200 cm |
| Bäddmadrass | Latex |
| Garanti | 10 år |
| Bäddmadrass ingår | Ja |
| Sänggavel ingår | Ja |
| Montering | Ja |
| Fasthet | Fast, Fast/Mjuk, Medium, Medium/Fast, Mjuk |
| Kvalitet | Plus |
