Resårmadrass Drömvik Öland Fast Vändbar Madrass 180cm
Rek. pris 4 399 kr
3 999 kr

Öland Fast Vändbar Madrass 180cm
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Resårmadrass Drömvik Öland är en vändbar resårmadrass med kärna av pocketresår. Resårmadrassen är följsam och ger en helt fantastisk komfort som gör att du vaknar upp utvilad. Tyget är slitstarkt med möbelkänsla och på liggytorna finns det ett stretchtyg som ökar följsamheten. Madrassen har hårdhetsgraden fast.
Varumärke
DrömvikBeskrivning
Resårmadrass Drömvik Öland är en vändbar resårmadrass med kärna av pocketresår. Resårmadrassen är följsam och ger en helt fantastisk komfort som gör att du vaknar upp utvilad. Tyget är slitstarkt med möbelkänsla och på liggytorna finns det ett stretchtyg som ökar följsamheten. Madrassen har hårdhetsgraden fast.
Komplettera gärna med bäddmadrass för bästa komfort. Lämplig att lägga i en sängram med ribbotten.
Fördelar: Resårmadrass Drömvik Öland Fast Vändbar Madrass 180cm
- Följsam för optimal komfort
- Slitstarkt material för långvarig användning
- Lämplig för sängram med ribbotten
Fördelar: Resårmadrass Drömvik Öland Fast Vändbar Madrass 180cm
- Följsam för optimal komfort
- Slitstarkt material för långvarig användning
- Lämplig för sängram med ribbotten
Egenskaper
| Varumärke | Drömvik |
| Art.Nr. | 524224 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 19 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | 100% polyester |
| Produkttyp | Resårmadrass |
| Serie | Öland |
| Fasthet | Fast |
| Tjocklek | 19 cm |
