Överkast Venture Home JillyBeige, Mått: 150x80 cm
189 kr
166 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige
Mått:
150x80 cm

Jilly
Beige, Mått: 150x80 cm
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lyxigt överkast för dig som vill skapa hotellkänsla hemma. Jilly överkast passar fint för dig som vill ha lite extra lyxig känsla i sovrummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lyxigt överkast för dig som vill skapa hotellkänsla hemma. Jilly överkast passar fint för dig som vill ha lite extra lyxig känsla i sovrummet.
Skötselråd: Maskintvätt 30 grader.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15990-702 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Jilly |
| Mått | 150x80 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5 mm |
| EAN-nr | 7350133235408 |





