Överkast Venture Home Niki
fr.387 kr
Se priset!
Välj variant

Niki
387 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Överkastet Niki passar perfekt för dig som vill bädda med neutrala toner men samtidigt få till den där moderna känslan i sovrummet. Niki är tillverkat i microfiber som ger ett mjukt och följsamt intryck på sängen, och med de dekorativa sömmarna i blommönster ger det ett behagligt och ögenfallande intryck!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Överkastet Niki passar perfekt för dig som vill bädda med neutrala toner men samtidigt få till den där moderna känslan i sovrummet. Niki är tillverkat i microfiber som ger ett mjukt och följsamt intryck på sängen, och med de dekorativa sömmarna i blommönster ger det ett behagligt och ögenfallande intryck!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå |
| Bredd | 250, 260 cm |
| Längd | 150, 180, 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Niki |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 5, 6 mm |
| Mått | 250x150, 260x180, 260x260 cm |
