Överkast Venture Home SallyAntracit, Mått: 260x260 cm
425 kr
336 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Antracit
Mått:
260x260 cm

Sally
Antracit, Mått: 260x260 cm
336 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sally är ett quiltat överkast med en mjuk och inbjudande känsla i en tvättad kvalité med broderade knappar. Överkastet ger en lugn och harmonisk känsla till sovrummet. Kombinera med annat överkast lager på lager i samma eller annat material för ett mer lyxigt intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sally är ett quiltat överkast med en mjuk och inbjudande känsla i en tvättad kvalité med broderade knappar. Överkastet ger en lugn och harmonisk känsla till sovrummet. Kombinera med annat överkast lager på lager i samma eller annat material för ett mer lyxigt intryck.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15985-405 |
| Färg | Antracit |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 260 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Överkast |
| Serie | Sally |
| Mått | 260x260 cm |
| Djup | 5 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133235798 |




