Påslakanset Venture Home Levi
fr.351 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Levi
351 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Levi påslakanset är perfekt för dig som vill ha det där lilla extra dekorativa i sovrummet! Påslakansetet har en dekorativ volangkant, det kommer i två delar och är tillverkat i bomull för en skön och sval känsla mot kroppen. Allt för att du ska sova riktigt gott!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Levi påslakanset är perfekt för dig som vill ha det där lilla extra dekorativa i sovrummet! Påslakansetet har en dekorativ volangkant, det kommer i två delar och är tillverkat i bomull för en skön och sval känsla mot kroppen. Allt för att du ska sova riktigt gott!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Blå, Grå, Gul, Valnöt, Vit |
| Höjd | 0 cm |
| Djup | 200 cm |
| Utförande | Dubbelsäng, Enkelsäng |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Påslakanset |
| Serie | Levi |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 150x210/50x60, 240x220/50x60 cm |
