Pläd Venture Home Kate
fr.426 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Kate
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gosa ner dig under den ljuvliga filten Kate med stora stickade maskor i polyesterfiber och skapa en oemotståndligt mysig känsla i vardagsrummet eller sovrummet! Filten är mjuk och len mot kroppen utan att stickas och med sina stora maskor blir det något alldeles extra och ögonfallande för din inredning samtidigt som den håller dig varm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Gosa ner dig under den ljuvliga filten Kate med stora stickade maskor i polyesterfiber och skapa en oemotståndligt mysig känsla i vardagsrummet eller sovrummet! Filten är mjuk och len mot kroppen utan att stickas och med sina stora maskor blir det något alldeles extra och ögonfallande för din inredning samtidigt som den håller dig varm.
För att bevara livslängden på dina textilier rekommenderar Venture Home att vädra dem ofta och ta bort eventuella fläckar med fläckborttagning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Brun, Burgundy, Ljusgrå, Mörkgrön, Vit |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 1,5 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester, Polyester |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Kate |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | Color C |
| Materialtyp | Polyester |
| Mått | 130x170 cm |
| Djup | 15 mm |
