Underlakan Svanefors AmieGrå
499 kr
395 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Grå

Amie
Grå
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underlakan Amie är ett enfärgat underlakan med 200 i trådtäthet. Ju högre trådtäthet desto svalare, mjukare och krispigare känsla. Mått 150x260 cm, passande för enkelsäng. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Underlakan Amie är ett enfärgat underlakan med 200 i trådtäthet. Ju högre trådtäthet desto svalare, mjukare och krispigare känsla. Mått 150x260 cm, passande för enkelsäng. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1266-70-010 |
| Färg | Grå |
| Utförande | Enkelsäng |
| Material | 100% Bomull |
| Typ | Lakan |
| Serie | Amie |
| Djup | 1 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Mått | 150x260 cm |
| EAN-nr | 7332623405300 |
