2-sitssoffa Scandinavian Choice Salvador PUSvart
Rek. pris 4 999 kr
3 102 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Salvador 2-sitssoffa från Scandinavian Choice i PU-läder.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 536967 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 161 cm |
| Höjd | 102 cm |
| Djup | 93 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | 2-sitssoffa |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 51 cm |
| Sittbredd | 109 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |








