3-sitssoffa Scandinavian Choice Dubai 335 cm
Rek. pris 20 499 kr
fr.15 499 kr
Välj variant

Dubai 335 cm
15 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
3-sitssoffa Dubai från Scandinavian Choice.
Skötselråd
Ta hand om din soffa ordentligt och låt den hålla sig fin och fräsch länge. Med en Textile Clean & Protect Kit skyddar du soffan från att smuts och fläckar tränger ner och blir bestående fläckar.
Ta hand om din soffa ordentligt och låt den hålla sig fin och fräsch länge. Med en Textile Clean & Protect Kit skyddar du soffan från att smuts och fläckar tränger ner och blir bestående fläckar.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1972896S |
| Färg | Ljusgrå, Vit |
| Bredd | 335 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 120 cm |
| Material | Sammet, Tyg |
| Typ | 3-sitssoffa |
| Serie | Dubai |
| Form | Rak |
| Tillverkargaranti | 10 år |
| Sittdjup | 84 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1972896, 1972898 |

