3-sitssoffa Scandinavian Choice Trend Lyx
Rek. pris 13 999 kr
fr.9 999 kr
Välj variant

Trend Lyx
9 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Trend Lyx 3-sits Soffa från Scandinavian Choice.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Beige, Mörkgrå |
| Bredd | 224 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ben | Svarta |
| Material | Textil |
| Produkttyp | 3-sitssoffa |
| Serie | Trend Lyx |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |

