3-sitssoffa Venture Home AntibesGrå
7 425 kr
4 919 krSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Antibes
Grå
4 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffserien Antibes erbjuder både elegant design och hög sittkomfort! Inred ditt hem med den här pampiga 3-sits soffan i elegant velourväv som liknar det populära sammetstyget. Här inger du snabbt en lyxig känsla till rummet tack vare den Skandinaviska designen med raka nordiska former och lystriga tyget. Soffbenen är stilrent smala i metall vilket ger ett smart lyft till soffan då det underlättar städningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffserien Antibes erbjuder både elegant design och hög sittkomfort! Inred ditt hem med den här pampiga 3-sits soffan i elegant velourväv som liknar det populära sammetstyget. Här inger du snabbt en lyxig känsla till rummet tack vare den Skandinaviska designen med raka nordiska former och lystriga tyget. Soffbenen är stilrent smala i metall vilket ger ett smart lyft till soffan då det underlättar städningen.
Den trendsäkra, men också tidlösa, utformningen gör den här soffan enkel att kombinera med andra möbler men passar även utmärkt att placera solitär. Låt dig inspireras av trenderna men inred ditt hem personligt och mysigt. Här får du en modern soffdröm som gärna välkomnar dig hem efter en lång dag!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30084-105 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 209,5 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 87 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 192 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | 3-sitssoffa |
| Serie | Antibes |
| Sittdjup | 59 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 50 cm |
| EAN-nr | 7340220802576 |






