3-sitssoffa Venture Home SofiaBeige
10 115 kr
7 874 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige
SkumrengöringsmedelSkumrengöringsmedel Leather Master Textile Cleaner 400ml
249 krImpregneringMöbelvård Leather Master Textile Protection Impregnering för Soffor & Textil
298 krFläckborttagningFläckborttagning Textil Leather Master
249 krMöbelvårdskitMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
499 kr
Sofia
Beige
7 874 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
3-sitssoffa Venture Home Sofia är en 3-sits soffa i tyg och svarta ben i metall.
Följ våra tips för bästa skötsel så får du dessutom en soffa som står sig över tid. Designen är både iögonfallande och avslappnande med sin mjuka och inbjudande utsida som passar perfekt att sjunka ner i efter en lång dag.
Soffan byggs upp utav kuddar som utgör ryggstödet och pryder även armstöden. Den bärs upp av fyra ben i svart metall som ger ett schysst lyft och underlättar för dammsugaren. Lika snygg som praktisk helt enkelt. Mys tillsammans med familjen eller bred ut dig ensam!
Soffan byggs upp utav kuddar som utgör ryggstödet och pryder även armstöden. Den bärs upp av fyra ben i svart metall som ger ett schysst lyft och underlättar för dammsugaren. Lika snygg som praktisk helt enkelt. Mys tillsammans med familjen eller bred ut dig ensam!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15581-165 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 259 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 234 cm |
| Material | Textil |
| Typ | 3-sitssoffa |
| Serie | Sofia |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittdjup | 60 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Fotpall ingår | Nej |
| EAN-nr | 7340220800060 |








