4-sitssoffa Scandinavian Choice Dubai 430 cm
Rek. pris 24 999 kr
fr.19 999 kr
Välj variant

Dubai 430 cm
19 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
4-sitssoffa Dubai från Scandinavian Choice. En mysig soffa med plats för hela familjen.
Skötselråd
Ta hand om din soffa ordentligt och låt den hålla sig fin och fräsch länge. Med en Textile Clean & Protect Kit skyddar du soffan från att smuts och fläckar tränger ner och blir bestående fläckar.
Ta hand om din soffa ordentligt och låt den hålla sig fin och fräsch länge. Med en Textile Clean & Protect Kit skyddar du soffan från att smuts och fläckar tränger ner och blir bestående fläckar.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1972884S |
| Färg | Ljusgrå, Vit |
| Bredd | 430 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 120 cm |
| Material | Sammet, Tyg |
| Typ | 4-sitssoffa |
| Serie | Dubai |
| Form | Rak |
| Tillverkargaranti | 10 år |
| Sittdjup | 84 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1972884, 1972895 |

