4-sitssoffa Scandinavian Choice Dubai Schäslong 310 cm
Rek. pris 24 999 kr
fr.19 999 kr
Se priset!
Välj variant

Dubai Schäslong 310 cm
19 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
4-sitssoffa Dubai från Scandinavian Choice.
Garanti
För att du ska känna dig trygg med ditt köp omfattas soffan med garanti. Komponenterna i sofforna genomgår alltid håra kvalitetskontroller och tester. Till följd av dessa har man även utökat reklamationsrätten med förlängda garantier.4
För att du ska känna dig trygg med ditt köp omfattas soffan med garanti. Komponenterna i sofforna genomgår alltid håra kvalitetskontroller och tester. Till följd av dessa har man även utökat reklamationsrätten med förlängda garantier.4
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1972891S |
| Färg | Ljusgrå, Vit |
| Bredd | 310 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 120 cm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Material | Sammet, Tyg |
| Typ | Schäslongsoffa |
| Serie | Dubai |
| Form | L-form |
| Tillverkargaranti | 10 år |
| Sittdjup | 84 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1972888, 1972903, 1972904, 1972916 |

