5-sitssoffa Scandinavian Choice Dubai utan Armstöd 310 cm
Rek. pris 28 999 kr
fr.23 999 kr
Välj variant

Dubai utan Armstöd 310 cm
23 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
5-sitssoffa Dubai från Scandinavian Choice.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Blå, Grå, Ljusgrå, Mörkgrå, Vit |
| Bredd | 310 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 120 cm |
| Material | Sammet, Tyg |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Serie | Dubai |
| Sittdjup | 84 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Form | L-form |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1972877, 1972878, 1972879, 1972885, 1972887 |
| Tillverkargaranti | 10 years |

