5-sitssoffa Scandinavian Choice Ocean Lyx Vändbar 340x270 cm
Rek. pris 25 999 kr
fr.19 040 kr
Välj variant

Ocean Lyx Vändbar 340x270 cm
19 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Ocean Lyx från Scandinavian Choice. En prisvärd modern möbel med rena raka linjer. Den är fantastisk att sitta i - en riktig drömsoffa. Mycket av den goda sittkomfort beror på soffans mjuka och stora ryggdynor. Så poppa popcornen och på med mysbyxorna, för i Ocean Lyx kommer du, din familj och dina vänner att spendera många härliga timmar tillsammans.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Soffa Ocean Lyx från Scandinavian Choice. En prisvärd modern möbel med rena raka linjer. Den är fantastisk att sitta i - en riktig drömsoffa. Mycket av den goda sittkomfort beror på soffans mjuka och stora ryggdynor. Så poppa popcornen och på med mysbyxorna, för i Ocean Lyx kommer du, din familj och dina vänner att spendera många härliga timmar tillsammans.
Serien Ocean Lyx kännetecknas av stora och lyxiga soffor med maximal sittkomfort. En genomtänkt och prisvärd serie med möbler för dig att smycka ditt hem med. Noggrant utvalda material, olika storlekar och olika tidlösa färger. Gör som många andra och hitta din nya favoritsoffa från Ocean Lyx.
Skötselråd
Skänk din möbel lite extra kärlek och omtanke för att behålla den i ett gott skick år efter år genom att ta hand om den. Vi rekommenderar att du använder Textile Clean & Protect Kit för att skydda den mot fläckar om de skulle uppstå.
Skötselråd
Skänk din möbel lite extra kärlek och omtanke för att behålla den i ett gott skick år efter år genom att ta hand om den. Vi rekommenderar att du använder Textile Clean & Protect Kit för att skydda den mot fläckar om de skulle uppstå.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Beige/Krom, Beige/Svart, Brun/Krom, Brun/Svart, Ljusgrå/Krom, Ljusgrå/Svart, Mörkgrå/Krom, Mörkgrå/Svart, Mörkgrön |
| Bredd | 340 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Djup | 96 cm |
| Utförande | Vändbar |
| Ben | Krom, Svarta |
| Material | Konstläder, Sammet, Tyg |
| Produkttyp | 5-sitssoffa |
| Serie | Ocean |
| Sittdjup | 58 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Form | L-form |
| Garanti | 10 år |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Stil | Industriell, Rustik, Skandinavisk, Tidlös |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1380187, 1380189, 1380205, 1380206, 1380221, 1380244, 1380253, 1380254, 1380266, 1380281, 1380289, 662097, 662118 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Tillverkargaranti | 10 years |
