Hörnsoffa Scandinavian Choice Ventolia Bäddsoffa med dubbeldivan U-Formad
Rek. pris 21 999 kr
19 999 kr

Ventolia Bäddsoffa med dubbeldivan U-Formad
19 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Hörnsoffa Scandinavian Choice Ventolia Bäddsoffa med dubbeldivan U-Formad
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 1197068 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 355 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 165 cm |
| Utförande | U-formad |
| Material | Tyg |
| Typ | Bäddsoffa med dubbeldivan |
| Serie | Ventolia |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 38 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |




