Modell Factory Fellow Soffben 8-pack
Rek. pris 1 999 kr
1 087 kr
1 083 krSänkt pris!

Soffben 8-pack
1 083 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassiskt kubformade soffben i en modern kromad modell. Benen ger ett trevligt intryck till i din inredning och passar bra till de allra flesta möbler, oavsett stil. Med nya soffben förnyar du snabbt och enkelt dina möbler och ger dem nytt liv! Du monterar enkelt benen i möbelns trästomme med medföljande skruv. Säljs i 8-pack.
Varumärke
Factory FellowBeskrivning
Klassiskt kubformade soffben i en modern kromad modell. Benen ger ett trevligt intryck till i din inredning och passar bra till de allra flesta möbler, oavsett stil. Med nya soffben förnyar du snabbt och enkelt dina möbler och ger dem nytt liv! Du monterar enkelt benen i möbelns trästomme med medföljande skruv. Säljs i 8-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Factory Fellow |
| Art.Nr. | 582060 |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Soffben |
| Serie | Soffben |
| Stil | Industriell |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 80 mm |
