Reclinersoffa Bloomington Norbo 4-sitsSvart
Rek. pris 11 999 kr
9 999 kr

Norbo 4-sits
Svart
9 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BloomingtonBeskrivning
Norbo är en 4-sitssoffa från Bloomington där de två yttre sittplatserna har reclinerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomington |
| Art.Nr. | 585285 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 262 cm |
| Höjd | 98 cm |
| Djup | 97 cm |
| Rygghöjd | 60 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | 4-sitssoffa |
| Serie | Norbo |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 209 cm |
| Sittdjup | 50 cm |
| Armstöd bredd | 27 cm |
| Stil | Tidlös |
| Sockel/Ben Höjd | 60 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |











