Reclinersoffa Hagagruppen Cinema 2-sits El/USB
23 575 kr
SofforMöbelvårdspaket Leather Master Maxi Protection Läderrengöring & Skydd för Möbler
415 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cinema är en 2-sitsig reclinersoffa med elektrisk recliner. Soffan har 2 st sittplatser som har reclinerfunktion och är utrustad med 1 st konsolbord samt USB-uttag för laddning. Klädseln är i helläder.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Cinema är en 2-sitsig reclinersoffa med elektrisk recliner. Soffan har 2 st sittplatser som har reclinerfunktion och är utrustad med 1 st konsolbord samt USB-uttag för laddning. Klädseln är i helläder.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 109MAKE306300 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 215 cm |
| Höjd | 104 cm |
| Djup | 103 cm |
| Ben | Svarta plastben |
| Material | Läder |
| Produkttyp | Reclinersoffa |
| Serie | Cinema |
| Montering | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
