Soffa Manor House Chesterfield Lyx 3-sits Djup soffa konstläder
Rek. pris 9 999 kr
fr.7 499 kr
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-06-29
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Soffa Manor House Chesterfield Lyx 3-sits Djup soffa konstläder.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Färg | Brun, Grön |
| Bredd | 225 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 86 cm |
| Utförande | Rak |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | Soffa |
| Serie | Chesterfield |
| Antal Sittplatser | 3 |

