Soffa Scandinavian Choice Peppe med Schäslong 4-sits
Rek. pris 12 999 kr
fr.10 999 kr
Välj variant

Peppe med Schäslong 4-sits
10 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Peppe är en modern soffa med en schäslong till höger som har en skandinavisk elegans. Soffan erbjuder generöst med sittplatser och lyfter enkelt rummet som du väljer att placera den i med sitt stilrena och tilltalande utseende.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Peppe är en modern soffa med en schäslong till höger som har en skandinavisk elegans. Soffan erbjuder generöst med sittplatser och lyfter enkelt rummet som du väljer att placera den i med sitt stilrena och tilltalande utseende.
Stilfulla metallben.Tyget består av polyester, vilket bidrar till en slitstark sittyta. Det är även motståndskraftigt mot fukt och har låg risk för noppor. Peppe är en modern och stilfull serie med möbler för dig att förgylla ditt hem med. Kombinera med andra möbler ur samma serie. Med den eleganta och avskalade serien kan du enkelt skapa en enhetlig stämning i ditt hem, vart du än väljer att placera möblerna.
Recensioner
LillVerifierad köpare
för 4 månader sedanBekväm, välgjord och snygg
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Beige, Grå |
| Bredd | 268 cm |
| Höjd | 83 cm |
| Djup | 79 cm |
| Utförande | L-formad/Högervänd, L-formad/Vänstervänd |
| Sittbredd | 225 cm |
| Material | Manchester |
| Produkttyp | Soffa |
| Serie | Peppe |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |
