Stödben Beslag Design 203
fr.279 kr
fr.223 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Designat Stödben Beslag Design i läckert utförande justerbar höjd 10mm. Montageplatta: 70x50mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Krom, Rostfritt |
| Material | Metall |
| Typ | Ben |
| Längd | 70 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Justerbar | 10 mm |
| Höjd | 140, 200 mm |

