Stödben Beslag Design 480 VitVit, Höjd:120
115 kr
92 krSpara 20 %Kampanj18 tim kvar!

480 Vit
Vit, Höjd:120
92 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Stödben Beslag Design i vit utförande. Finns i olika höjder. Justerbar höjd 10mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 960724 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 120 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Ben |
| Justerbar | 10 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Diameter | 28 mm |
| EAN-nr | 7316189607248 |

